Olga Pokorná
architekt ČKA 04 724
* 1981 ve Znojmě / CZ
2000-2008 / Fakulta architektury ČVUT v Praze / obor Architektura a urbanismus
2005-2012 / Praxe v architektonických atelierech / MIMOLIMIT, LABOR13, KAAMA architects, KYZLINK architects, I. architektonický atelier Jana Drahozala, MARTIN CENEK ARCHITECTURE
2012 / vlastní praxe / založení studia OLGA POKORNA ARCHITEKTURA (OP A)
2018 / autorizace ČKA / OLGAPOKORNA ARCHITEKTURA s.r.o.
Spolupracovníci:
Narkíz Vetelský / projektant, Martina Dolejšková / projektant ČKAIT, Pavel Janeček /projektant ČKAIT / INTEREST KV s.r.o., Lenka Vránková / architekt/, Pavel Oktavec / designer

Klienti

Partneři

Real estate
Svoboda & Williams

www.svoboda-williams.com
Realitní společnost v Praze a Brně

Svoboda & Williams poskytuje komplexní služby v oblasti pronájmu a prodeje prémiových bytů a domů, pronájmu kanceláří, správy nemovitostí nebo investic. Kromě nabídky nemovitostí najdete i sekci Lifestyle ve společnosti Svoboda & Williams. Ta vám umožní seznámit se s výběrem kvalitních a osvědčených služeb a produktů prostřednictvím přehledných článků.

Real estate
Realitní společnost České spořitelny

www.rscs.cz

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) působí na tuzemském realitním trhu od roku 2002. Pro své klienty zajišťuje komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstarává rovněž doprovodný právní a finanční servis jako například, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí.

Real estate
IS Reality

www.is-reality.com

Indra & Světlík, realitní makléři podnikají od roku 2010 jako fyzické osoby v oblasti pronájmu a prodeje bytů a komerčně využívaných nemovitostí. Mezi jejich stálé klienty patří například majitelé prvorepublikového obchodního a administračního domu U Nováků ve Vodičkově ulici na Praze 1, Nadace “Nadání Josefa, Marie a Zdenky Hlávkových” vlastnící činžovní domy v téže ulici či Kancelář knížete Alexandra Lobkowicze atd.

Real estate
AMADIA Invest

www.amadia.cz

Společnost AMADIA Invest s.r.o. byla založena v roce 2007 především jako společnost sdružující zkušené realitní makléře za účelem vyhledávání vhodných investičních příležitostí právě na trhu nemovitostí. Obor realit, developmentu a stavebnictví stále tvoří hlavní činnost společnosti. Zajímá se o investice do výstavby nových projektů, avšak také o investice do stávajících objektů potřebujících rekonstrukci.